Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

SOJKA

Obec Ostrožská Nová Ves spustila další informační kanál pro své občany s pracovním názvem SOJKA. Systém umožnuje zasílání informačních hlášení pomocí emailu a zpráv SMS registrovaným uživatelům. Služba je zcela bezplatná a je určena všem občanům naší obce. Zasílané zprávy budou obsahovat pouze mimořádné informace – např.: v ulici Dolní nepoteče ve středu voda, kvůli nepřízni počasí se přesouvá kulturní akce na jiný termín, změna otevírací doby sběrného dvoru, apod. Komerční zprávy typu „Soukromý podnikatel přijel prodávat levně zboží…“ nebudou zasílány.

Pro registraci je nutné zadat telefonní číslo (mobilní) a emailovou adresu, dále si zvolte zájmovou kategorii/ulici o kterou máte zájem a stiskněte tlačítko DOKONČIT. K ověření telefonního čísla Vám bude zaslán jednorázový autorizační kód formou SMS. Na emailovou adresu bude zaslána kontrolní zpráva s ověřovacím odkazem, na který je nutné kliknout. Tím dojde k ověření pravosti emailové adresy.

Jednotlivé zprávy, budou zasílány z technických důvodů z různých telefonních čísel, proto každá zpráva ze sojky bude začínat „ONV: „. Na číslo, které zaslalo SMS nelze odpovídat ani se dovolat – zprávy odesílá automat.

V případě potíží se službou kontaktujte pana Margetíka na tel.: 777 712 342 nebo na emailu margetik@onves.cz