Aktuální hlášení obecního rozhlasu

Datum: 24. 5. 2019

 1. Oznamujeme občanům, že volby do Evropského parlamantu se konají v pátek 24. května od 14 do 22 hodin a v sobotu 25. května od 8 do 14 hodin. Pro volební okrsek č. 1, část obce Kopanice je volební místnost na památkových domcích u kostela. Pro volební okrsek č. 2 část obce Nová Ves je volební místnost v budově obecního úřadu a pro část obce Chylice na hasičské zbrojnici.     

 2. Novoveská farnost oznamujeme přihlášeným zájemcům o pouť do Mariánky u Bratislavy, že autobus odjíždí v sobotu 25. května od restaurace u Racka v 5:30 hodin se zastávkou v Chylicích. 

 3. Našlo se horské jízdní kolo. Majitel si jej může vyzvednout v základní škole. Více informací poskytne pan školník. 

 4. Pracovníci společnosti INNOGY oznamují občanům, že v měsíci květnu budou provádět odečty plynoměrů domácností. Pokud se nezdržujete doma, nechte, prosím, lísteček se stavem plynoměru na viditelném místě. 

 5. Oznamujeme občanům, že odečty vodoměrů v části obce Chylice, se budou provádět do čtvrtku 30. května. Žádáme občany, aby pověřeným osobám umožnili přístup k vodoměrům. V připadě, že Vás pracovník Slováckých vodáren a kanalizací nezastihne doma, nechá Vám lísteček s žádostí o sjednání náhradního termínu. 

 6. Základní umělecká škola Folklorika zve srdečně děti na zápis do hubebního a tanečního oboru pro školní rok 2019 - 2020, který se koná v pátek 7. června od 14 do 17 hodin. 

 7. Prosíme občany, aby k uložení odpadu využívali výhradně sběrný dvůr. Děkujeme za pochopení.

 8. Oznamujeme občanům, že do konce října je sběrný dvůr otevřen v úterý a v sobotu dopoledne od 8 do 12 hodin a ve čtvrtek odpoledne od 14:30 do 17:30 hodin. Dále oznamujeme občanům, že byly v obci opět přistaveny dva kontejnery na bio odpad ze zahrad. Jeden je umístěn před sběrným dvorem a druhý v Chylicích v ulici Na Hrázi. 

 9. Zveme občany do galerie v knihovně na výstavu obrázků dětí ze sbírky Mgr. Vlasty Hanáčkové, která vyučovala výtvarnou výchovu na místní základní škole.

 10. Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves zvou srdečně občany na Kulturní odpoledne s Olšavěnkou, které se koná v sobotu 1. června od 15 hodin na lázeňské kolonádě. Těšit se můžete na řemeslnické tance, Pod šable ze Strání, nivnickou mazurku a další. Vstupné 50 Kč. 

 11. Srdečně zveme občany na Víkend otevřených památkových domků, objektů lidového stavitelství a malých muzeí, který se koná od 1. do 2. června od 9 do 17 hodin v různých obcích Slovácka. Využijte tak možnosti navštívit některý z objektů. V řadě z nich je součástí také doprovodný program. 

 12. Spolek Zdratovně postižení a senioři, Veselská oblast Vás srdečně zvou v sobotu 25. května na jednodenní zájezd do termálních lázní Podhajská a týdenní pobyt do lázní v Luhačovicích v termínu 19. - 26. října. Více informací na telefonu 776 068 650. 

 13. Nedělní odpoledne s dechovkou: Sirnaté lázně a Obec Ostrožská Nová Ves srdečně zvou občany na tradiční nedělní odpoledne s dechovkou, které se koná v neděli 2. června od 14 hodin v lázeňském parku. K tanci a poslechu hraje dechová hudba Hradčovjanka. 

 14. Program FK Ostrožská Nová Ves: 

PŘÍPRAVKA sehraje ve středu od 17 hodin mistrovské utkání Okresní soutěže proti TJ DRSLAVICE a v pátek 24. května od 17 hodin mistrovské utkání Okresní soutěže v BŘEZOLUPECH a v sobotu 25. května od 14 hodin mistrovské utkání Okresního přeboru v HAVŘICÍCH.  

ŽÁCI sehrají v neděli 26. května od 14:30 hodin mistrovské utkání Okresního přeboru v PRAKŠICÍCH.  

MUŽI sehrají v neděli 26. května od 17 hodin mistrovské utkání Okresního přeboru v OSTROŽSKÉ LHOTĚ.

9. Svoz odpadu 23. 5.  a 24 5.  - Oznamujeme občanům, že ve čtvrtek 23. a v pátek 24. května proběhne v naší obci svoz komunálního odpadu.

10. 20. 6. 2019 -  Svoz plastů.  

11. NABÍDKA PRÁCE: Pekárna Ospek Uherský Ostroh přijme do pracovního poměru řidiče na rozvoz zboží. Nástup možný ihned. Bližší informace přímo v pekárně. 

       Inzerce: 

  Konec inzerce.