Aktuální hlášení obecního rozhlasu

Datum: 8. 7. 2020

 1. Ztráty a nálezy: Žádáme poctivého nálezce dámského jízdního kola, aby jej vrátil na obecní úřad nebo kontaktoval majitele na čísle 774 889 945. 
 2. Obecní úřad s okamžitou platností zakazuje ukládání veškerého odpadu včetně bioodpadu a větví v oblasti lesíka u Gramance. Všechen odpad, prosím, ukládejte na sběrném dvoře. Děkujeme za pochopení.  
 3. Společnost EON informuje obyvatele částí obce Chylice i Ostrožská Nová Ves, že od dnešního dne provádí v obci odečty elektroměrů pro všechny dodavatele. Žádáme občany, aby nechali lístek se stavem elektroměru na viditelném místě. 
 4. Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. oznamují svým odběratelům, že v době od  3. července 2020  do  24. července 2020 bude prováděn odečet vodoměrů. Žádáme občany, aby umístili stav vodoměru na viditelné místo u domu, a to nejpozději 3. července nebo umožnili bezproblémový přístup k měřícímu zařízení. ​Společnost děkuje odběratelům za vstřícnost.
 5. Lékárna Slavia oznamuje svým zákazníkům, že od úterý 7. července do pátku 10. července bude z důvodů dovolené zavřeno. 
 6. Srdečně zveme občany do Lázeňské kavárny, která od čtvrtku 9. července obnovuje provoz. Otevřeno bude od 14 hodin a od 19 hodin se uskuteční tradiční hudební večer. Od pátku 10. července budeotevřeno denně od 10 do 22 hodin. 
 7. Upozorňujeme občany, že na místním hřbitově se v poslední době množí krádeže květinových výzdob a váz. Buďme, prosím, všichni k sobě ohleduplní a všímejme si cizích návštěvníků hřbitova. Zamezíme tím dalším krádežím. Děkujeme.   
 8. Myslivecký spolek Jezera v Ostrožské Nové Vsi si vás dovoluje pozvat na Mysliveckou noc, která se koná na místním fotbalovém hřišti v sobotu 11.7.2020. Začátek ve  20:00 hod. K tanci a poslechu hraje skupina Trinom. Občerstvení a bohatá tombola zajištěna. Vstupné 100 Kč. Srdečně zvou novoveští myslivci.
 9. Ranč u Palenice v Uherské Ostrohu zve v sobotu 11. července všechny nejmenší děti na sobotní projížďku na poníkovi a vstup do ohrad mezi zvířátka.Od 17:00 bude hrát k tanci a poslechu kapela Megic Melody.Vstup je zdarma.  
 10. Srdečně zveme občany na komentovanou prohlídku výstavy Krojové inspirace napříč Slováckem, která se koná v úterý 14. července od 17 hodin ve výstavní síni v budově knihovny.  Výstavou Vás provede etnografka paní Romana Habartová. 
 11. Svoz plastů 16. 7. - Oznamujeme občanům, že svoz plastů se uskuteční ve čtvrtek 16. července.   
 12. Svoz komunálního odpadu - Oznamujeme občanům, že ve čtvrtek 16. a v pátek 17. července proběhne svoz komunálního odpadu. 

 13. Program fotbalového klubu Ostrožská Nová Ves na sobotu 11. července: Muži sehrají v 17 hodin přípravné utkání proti FC Vodafix Žítková. 

 14. NABÍDKA PRÁCE:

 15. INZERCE: 

 16. Paní Plesnerová oznamuje občanům, že ve čtvrtek od 8 do 12 hodin bude prodávat na parkovišti u obchodního domu dámský a pánský textil za výhodné ceny. 

 17.  Firma s oblečením ze Vsetína pořádá v pátek od 8 do 12 hodin výprodej zboží ze skladu i v nadměrných velikostech. Přijdte si nakoupit za výhodné ceny: Dámské kalhoty a halenky, trika, šukně , šaty i kostýmkové, kostýmky a kastýmkové halenky, vesty, saka, svetry, kabelky, peněženky a jiné zboží. 

 18. Konec inzerce.