Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Hlášení rozhlasu

Aktuální hlášení obecního rozhlasu

Datum 14. 6. 2024

 1. Upozorňujeme občany, aby v obci nenechávali volně běhat psy. Stalo se již několikrát, že psi napadli poštovní doručovatelky, občany i ostatní zvířata. Děkujeme.
 2. Základní škola Ostrožská Nová Ves zve rodiče budoucích prvňáčků na informační schůzku, která se koná ve středu 19. června v 16.00 hodin v jídelně ZŠ.
 3. KULTURA
 4. Nadační fond Folklorika vás zve na již čtvrtý ročník multižánrového festivalu, který se uskuteční v termínu od pátku 21. do neděle 23. června, v přírodním amfiteátru Kopaničárských slavností ve Starém Hrozenkově. Můžete se těšit na představení mnoha souborů a skupin z Čech, Moravy, Slovenska. Kromě koncertů a vystoupení se můžete těšit i na doprovodný program a ukázky tradičních řemesel. Nedílnou součástí doprovodného programu bude i gastro zóna, ve které budou mít své stánky různé gastronomické podniky, skvělá kavárna či vinařství. Podrobný program naleznete na www.folklorikafest.cz
 5. Hlučtí senioři zvou na předprázdninovou seniorskou besedu, která se uskuteční v úterý 18 června v 19 hodin v restauraci na náměstí. K tanci i poslechu bude hrát Duo J+S ze Bzence. Občerstvení co si kdo přinese. Srdečně zvou pořadatelé.
 6. SPORT
 7. NABÍDKA PRÁCE
 8. Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves přijmou na hlavní pracovní poměr nebo dohodu provedení práce ,,kuchaře/kuchařku“. Nabízíme: práci ve stabilní společnosti, příjemném prostředí, motivující finanční ohodnocení. Zájemci se můžou hlásit v Sirnatých lázních u mzdové účetní paní Kupcové na telefonním čísle 572 437 269 nebo e-mailem: ucetni@laznenovaves.cz (5x)
 9. INZERCE
 10. Úklidová služba VIP nabízí generální detailní úklid domácnosti včetně mytí oken. Služby úklidu nebo mytí oken můžete objednat na čísle 776 636 636 nebo na stránkách www.vip-uklidovyservis.com. (červen, po, pá).
 11. Zelenina Juvita Uherský Brod bude v pátek 14.6. od 8:50 do 9:10 h na parkovišti u obchodního domu prodávat jahody, meruňky ze Strážnice, nové brambory, květák, slovenská rajčata, papriky, okurky. Dále prodává cibuli, nový česnek, jablka, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Nabízí také med a olejové svíčky.
 12. Zahradnictví Ostrožská Nová Ves, zahajuje výprodej letniček a balkónových květin. Sleva 30 až 70 procent na vybrané rostliny. Dále máme nově v nabídce bohatý sortiment trvalek, bylin, sukulentů, pokojových rostlin a zahradních dekorací. Zahradnictví najdete mezi Ostrožskou Novou Vsí a Uherským Ostrohem naproti čerpací stanice Shell v areálu u majáku. Otevřeno je v pondělí až pátek od 9 do 18 hodin a v sobotu od 9 do 12 hodin.“