Verze pro tisk

Aktuální hlášení obecního rozhlasu

Datum: 21. 9. 2018

 1. Hotel U Lázní srdečně zve občany na posezení s živou hudbou, které se koná dnes od 17 hodin. Vstupné je zdarma. 

 2. Pan Farář oznamuje, že v pátek 21. 9. příprava na biřmování nebude. 

 3. Úklidová firma přijme paní na úklid v Ostrožské Nové Vsi. Jedná se o 5 hodin týdně v pátek od 12 do 17 hodin. Práce je vhodná pro maminku na mateřské dovolené nebo ženu v důchodě. Bližší informace na tel: 737 236 039. 

 4. Soukromý prodejce nabízí hrozny Rulandy šedé a bílé. Množství asi 250 kg. Více informací na tel: 604 269 994. 

 5. 27. 9. - Základní škola zve rodiče a veřejnost na Den otevřených dveří u příležitosti Evropského dne jazyků, který se koná ve čtvrtek 27. září od 8 do 13:30 hodin. Slavnostní zahájení bude v jídelně v 10 hodin pro 3.-9. třídu. Během celého dnes bude probíhat prezentace v humanitní učebně v přízemí 2. stupně. 

 6. Důrazně žádáme obyvatele ulice Záhumení, aby neparkovali v době od 6 do 17 hodin na místní komunikaci. Nadále probíhají stavební práce, které se tím komplikují. 

 7. Zahradnictví v HLUKU za sportovní halou srdečně zve občany k nákupům rostlin v podzimní sezóně.  V prodeji jsou sazenice jahod, vřesy v různých barvách, podzimní okrasné trávy, macešky a mnoho jiného. Dále jsou v prodeji zakrslé okrasné dřeviny vhodné na hroby, ovocné keře k podzimní výsadbě – rybízy, kanadské borůvky, angrešty, rakytníky, aronie a další.  

 8. Kovovýroba Hoffmann přijme pracovníky na pozici obráběč CNC, nástrojař a svářeč. Požadují spolehlivost a kladný přístup k práci. Nabízí veškerá potřebná zaškolení a zázemí stabilní velké společnosti. 

 9. Prodejna nábytku v Uherském Ostrohu oznamuje občanům, že z důvodů likvidace prodejny nabízí vystavené zboží s velmi výraznými slevami.  Otevřeno je vždy v úterý a čtvrtek od 9 do 18 hodin. 

 10. Farnost Uherský Ostroh a Město Uherský Ostroh srdečně zvou občany na koncert u příležitosti 260. výročí posvěcení kostela. Těšit se můžete na Jožku Černého, cimbálovou muziku GRACIA s Radimem Havlíčkem. Cena vstupného 150 Kč a v předprodeji na Infocentru v Uherském Ostrohu cena 100 Kč. 

 11. Hotel U Lázní nabízí rozvoz obědů. Výběr ze 3 jídel. Kontakt 736 774 411. 

 12. Společnost Bata pořádá v sobotu  22. 9. 2018  od 8.00 do 14.00 hod. v kulturním domě v Dolním Němčí výprodej partiové obuvi. Jedná se o pánskou a dámskou obuv vlastní výroby. Ceny od  400,- Kč za pár. 

 13. Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle: 777-888-332. 

 14. Oznamujeme občanům, že v pokladně obecního úřadu se prodávají vstupenky na komedii Roberta Bellana "Vinetůůů!", které se koná v neděli 14. října od 19 hodin. 

 15. Oznamujeme občanům , že před sběrný dvůr byl na základě požadavků občanů přistaven kontejner určený výhradně na bioodpad. Kontejner slouží na ukládání bioodpadu v době, kdy není otevřen sběrný dvůr. Nevhazujte do něj, prosím, větve ani komunální odpad. V případě nedodržení tohoto požadavku, bude služba ukládání bioodpadu mimo sběrný dvůr zrušena. Děkujeme za pochopení. 

 16. Svoz odpadu 27. a 28. 9. - Oznamujeme občanům, že ve čtvrtek a pátek 27. a 28. září proběhne v obci svoz komunálního odpadu.

 17. Oznamujeme občanům, že almanach o činnosti spolků a organizací v Ostrožské Nové Vsi a Chylicích - Člověk s člověkem si můžete zakoupit v pokladně obecního úřadu za 100 Kč. V nabídce jsou také omalovánky uherskohradišťského regionu za 50 Kč/ks a pohlednice obce za 5 Kč. 

 18.  Oznamujeme občanům, že podle platné obecně závazné vyhlášky Tržního řádu 1/2013 je v obci zakázán podomní prodej. Upozorňujeme proto občany, že ani zástupci společností nabízející v obci levnější elektřinu a plyn, povolení k nabízení svých služeb nezískali.