Verze pro tisk

Aktuální hlášení obecního rozhlasu

Datum: 19.4. 2018

  1. Soukromý prodejce ovoce a zeleniny Synek Vacenovice bude v pátek od 10:30 do 11:00 hodin prodávat na parkovišti u obchodního domu jablka odrůdy Golden, Idaret a Jonaprinc za 22-28 Kč/kg a brambory 25 Kg za cenu 10 Kč/kg. 

  2. Obec Ostrožská Nová Ves k dnešnímu dni vyhlašuje výběrové řízení pro zájemce o poskytnutí úvěru z Fondu bydlení obce pro rok 2018. Minimální výše úvěru je stanovena na 50 tis. Kč, maximální na 300 tis. Kč, úroková sazba 2%. Více informací na obecním úřadu. Žádosti se podávají do 14. května. 

  3. Oznamujeme obyvatelům ulice Záhumení, že zítra budou zahájeny stavební práce na kanalizaci a místní komunikaci v této ulici. Žádáme občany, aby neparkovali auta na místní komunikaci. Děkujeme za pochopení. 

  4. Folklorní soubor Novovešťan a Obec Ostrožská Nová Ves srdečně zvou občany na slavnostní odpoledne k 10. výročí ženského pěveckého sboru DENICA a 20. výročí dětského souboru Pomněnky, které se koná v sobotu 21. dubna od 16 hodin ve sportovní hale. V programu vystoupí dětský soubor Kameňáček z Ostrožské Lhoty, gajdoš Pavel Popelka ze Strání, mužský pěvecký sbor Krasavci a další. 

  5. Ředitelka Mateřské školy v Ostrožské Nové Vsi oznamuje, že zápis do mateřské školy se koná 14. a 15. května vždy od 13 do 15:30 hodin. 

  6. Žádáme majitele psů, aby po svém pejskovi uklízeli. Množí se stížnosti na znečištěné předzahrádky rodinných domů. 

  7. Srdečně zveme občany do prostorů galerie v knihovně na výstavu fotografií FOTOGRAFEION. Otevřeno je dle pracovní doby místní knihovny. Výstava potrvá do 5. června 2018.   

  8. Oznamujeme občanům, že v pokladně obecního úřadu se prodávají vstupenky na divadelní představení pohádky nejen pro děti Čert a Káča podle Antonína Dvořáka a premiéru hry EDITH místního divadla BLIC. 

  9. Oznamujeme občanům, že almanach o činnosti spolků a organizací v Ostrožské Nové Vsi a Chylicích - Člověk s člověkem si můžete zakoupit v pokladně obecního úřadu za 100 Kč. V nabídce jsou také omalovánky uherskohradišťského regionu za 50 Kč/ks a pohlednice obce za 5 Kč. 

  10.  Oznamujeme občanům, že podle platné obecně závazné vyhlášky Tržního řádu 1/2013 je v obci zakázán podomní prodej. Upozorňujeme proto občany, že ani zástupci společností nabízející v obci levnější elektřinu a plyn, povolení k nabízení svých služeb nezískali.