Verze pro tisk

Aktuální hlášení obecního rozhlasu

Datum: 24. 1. 2020

 1. Důrazně žádáme majitele psů, aby v zastavěném území nenechávali pejsky pobíhat bez vodítka nebo náhubku. Děkujeme za pochopení

 2. V neděli 26. ledna jsou všichni koledníci, vedoucí skupinek a organizátoři srdečně zváni na Tříkrálové bruslení od 14 do 16 hodin na zimní stadion v Uherském Hradišti. 

 3. 28. ledna - Oznamujeme občanům, že 8. zasedání zastupitelstva obce se koná v úterý 28. ledna od 17 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu. 

 4. Hledá se dámské jízdní kolo zn. Liberta, modré barvy. Žádáme poctivého nálezce o nahlášení na obecním úřadě. 

 5. Oznamujeme občanům, že se v pokladně obecního úřadu prodává stolní kalendář s fotografiemi z obce, který si můžete zakoupit za 75 Kč za kus. V kalendáři jsou vyznačeny důležité telefonní kontakty, otevírací doby, společenské akce a svoz odpadů. 

 6. Upozorňujeme občany, že splatnost faktur za stočné byla do konce měsíce října. Platit lze hotově v pokladně obecního úřadu nebo převodem na číslo účtu 1541357349/0800 s variabilním symbolem čísla faktury bez pomlčky. 

 7. Svoz odpadu 30. 1.  a 31. 1.  - Oznamujeme občanům, že svoz komunálního odpadu proběhne ve čtvrtek 16. ledna a v pátek 17. ledna. 

 8. Svoz plastů 27. 2. - Oznamujeme občanům, že svoz plastů se uskuteční ve čtvrtek 27. února.  

 9. NABÍDKA PRÁCE:

 10. Inzerce: 

 11. Firma MESgroup Czech s.r.o. s NOVOU provozovnou ve Slavkově u Horního Němčí příjme na HPP zaměstnance na pozici Technolog a programátor třískového obrábění. Nabízí výborné platové ohodnocení, náborový příspěvek 20 000 Kč, smlouvu na dobu neurčitou již od nástupu, práci v moderním čistém provozu v mladém kolektivu. Další firemní benefity jsou 3 dny volna navíc, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, příspěvek na pracovní a životní jubilea, příspěvek na stravování a přesčasový bonus. Více informací poskytne technologický ředitel pan Luděk Jančář na tel.: 775 097 476.

 12. V chovatelských potřebách U Chlupáče, v ulici Záhumení, právě probíhá výprodej krmných směsí pro slepice a králíky. 

 13. Konec inzerce.