Verze pro tisk

Aktuální hlášení obecního rozhlasu

Datum: 13. 11. 2018

 1. Rybářství Pohořelice bude ve čtvrtek 15. listopadu od 11:30 do 11:45 hodin na parkovišti u obchodního domu prodávat kapry I.jakost za 85 Kč, kapry výběr za 95 Kč/kg, Amury, Tolstolobiky, pstruhy a víno za 50 Kč/litr. 

 2. Soukromý prodejce bude ve čtvrtek 15. 11. od 13 do 14:30 hodin prodávat na parkovišti u obchodního domu bytový textil se slevou až 60 %. Firma nabízí povlečení, prostěradla, ručníky, tepláky, dámské kalhoty, pyžama a jiné zboží. 

 3. Soukromý prodejce bude ve čtvrtek 15. 11. od 13 do 14:30 hodin prodávat na parkovišti u obchodního domu domácí potřeby a drogistické zboží a brambory.  

 4. Soukromý prodejce bude v úterý 12. listopadu od 13:45 do 14 hodin prodávat na parkovišti u obchodního domu brambory na uskaldnění, jablka, čerstvá vejce, cibuli, česnek, včelí med, čerstvou hlívu ústřičnou, žampiony, ořechy a želatinové a čokoládové bonbony. 

 5. Paní Beňová  oznamuje občanům, že ve středu 14. listopadu od 8 do 12 hodin bude na parkovišti u obchodního domu probíhat výprodej zboží ze skladu. Přijdte si nakoupit za výhodné ceny dámské kalhoty, halenky, trička, obyčejné halenky, svetry, roláky, saka, mikiny, kabáty, pletené akrylové svetry a halenky a jiné zboží i v nadměrných velikostech. Prodejce dále nabízí kabelky a peněženky. Letos naposled přijdte si nakoupit i vánoční dárky.

 6. Oznamujeme obyvatelům ulice Dědina, že zaměstnanci obce začnou opět od hlavní cesty odvážet pytle s listím. Za jejich přichystání Vám děkujeme. 

 7. Společnost FORMIKA Dolní Němčí příjme do hlavního pracovního poměru seřizovače vstřikolisů na třísměnný provoz a skladníka-manipulanta do jednosměnného provozu. Nabízíme: náborový příspěvek, nadstandardní platové podmínky – příspěvek na dopravu, stravné, příplatky za odpolední směny a další benefity. Nástup možný ihned. Životopisy posílejte na e-mail info@formika.cz. Více informací na telefonu 572 693 571, 572 693 771 nebo osobně na provozovně v Dolním Němčí.

 8. V pokladně obecního úřadu se prodávají vstupenky na představení pro děti Hurvínkova dobrodružství, které se koná v neděli 18. listopadu od 15 hodin. Dále se v pokladně obecního úřadu se prodávají vstupenky na adventní česko-slovenský večer modní návrhářky Marie Zelené, který se koná v sobotu 8. prosince od 15 a 19 hodin. V pokladně se prodávají vstupenky pouze na odpolední program. Vstupenky na večerní program si můžete zakoupit v potravinách u Bujáků. 

 9. Zveme občany do galerie obecního úřadu na výstavu obrazů slováckého malíře Ludvíka Ehrenhafta, která potrvá až do 30. 11. 2018.  

 10. Oznamujeme občanům, že pro velký zájem byl také v Chylicích v ulici Na Hrázi přistaven kontejner určený výhradně na bioodpad. Kontejner slouží na ukládání bioodpadu v době, kdy není otevřen sběrný dvůr. Nevhazujte do něj, prosím, větve ani komunální odpad. V případě nedodržení tohoto požadavku, bude služba ukládání bioodpadu mimo sběrný dvůr zrušena. Děkujeme za pochopení. 

 11. Svoz odpadu 22. a 23. 11. - Oznamujeme občanům, že ve čtvrtek a pátek 22. a 23. listopadu proběhne v obci svoz komunálního odpadu.

 12. Svoz plastů 4. ledna 2019.