Verze pro tisk

Aktuální hlášení obecního rozhlasu

Datum: 20. 7. 2018

 1. Oznamujeme občanům, že místní knihovna bude ve čtvrtek 26. a v pátek 27. července z důvodů dovolené UZAVŘENA. 

 2. Paní Michaela Kučerová Květinářství Na růžích ustláno oznamuje občanům, že v sobotu a v pondělí bude zavřeno a v úterý bude otevřeno až od 10 hodin. 

 3. Slovácké vodárny a kanalizace oznamují občanům, že odečty vodoměrů v části obce Ostrožská Nová Ves se budou provádět do 30. července. 

 4. Lékárna Slavia oznamuje občanům, že v době letních prázdnin je otevírací doba od pondělí do pátku vždy od 8 do 12 hodin a odpoledne od 12:30 do 16 hodin. 

 5. Sobota 21. července - Slovácký dvůr zve srdečně občany v sobotu 22. července od 19 hodin na žonglérské vystoupení a hudební večer se skupinou NA-EX. 

 6. Neděle 22. července - Sirnaté lázně a Obec Ostrožská Nová Ves srdečně zvou občany v něděli 22. července od 14 hodin na posezení do lázeňského parku. K tanci a poslechu hraje dechová hudba Hradčovjanka. 

 7. Neděle 22. 7 . - Informační centrum Uherský Ostroh zve rodiče s dětmi na Pohádkovou letní párty na Batově kanále, která se uskuteční v neděli 22. července. Vyplouvá se v 10 hodin z Veselí nad Moravou a návrat je ve 14 hodin opět do Veselí nad Moravou. Děti si budou moci zazpívat písničky, zatančit a zasoutěžit s Anetou Poláchovou.  Cena za dospělého 220 Kč a za dítě 110 Kč. 

 8. Oznamujeme občanům , že před sběrný dvůr byl na základě požadavků občanů přistaven kontejner určený výhradně na bioodpad. Kontejner slouží na ukládání bioodpadu v době, kdy není otevřen sběrný dvůr. Nevhazujte do něj, prosím, větve ani komunální odpad. V případě nedodržení tohoto požadavku, bude služba ukládání bioodpadu mimo sběrný dvůr zrušena. Děkujeme za pochopení. 

 9. Svoz odpadu 2. a 3.8. - Společenost OTR oznamuje občanům termín svozu komunálního odpadu. 

 10. Upozorňujeme občany, že popelnice poškozené při svozu komunálního odpadu jsou jejich výhradním majetkem a obec ani svozová firma neručí za jejich stav. Případný nákup nové popelnice jde plně k tíži majitele. Pokud má domácnost větší množství odpadu, doporučujeme pořídit více menších nádob a nedávat do popelnic odpad, který tam nepatří (stavební suť, sklo, posečenou trávu apod.).Vyzýváme občany, aby odpad třídili a využili služeb sběrného dvora, případně kontejnerů na separovaný odpad v obci. Děkujeme za pochopení. 

 11. Žádáme majitele psů, aby po svém pejskovi uklízeli. Množí se stížnosti na znečištěné předzahrádky rodinných domů. 

 12. Do 7. srpna - Spolek zdravotně postižených a seniorů Veselsko Vás zve na jednodenní poznávací ozdravný zájezd do termálů do Dunajské Stredy, který se koná v sobotu 18. srpna. Cena pro členy 480 Kč a pro nečleny 550 Kč. Více informací na obecním úřadě. 

 13. Oznamujeme občanům, že almanach o činnosti spolků a organizací v Ostrožské Nové Vsi a Chylicích - Člověk s člověkem si můžete zakoupit v pokladně obecního úřadu za 100 Kč. V nabídce jsou také omalovánky uherskohradišťského regionu za 50 Kč/ks a pohlednice obce za 5 Kč. 

 14.  Oznamujeme občanům, že podle platné obecně závazné vyhlášky Tržního řádu 1/2013 je v obci zakázán podomní prodej. Upozorňujeme proto občany, že ani zástupci společností nabízející v obci levnější elektřinu a plyn, povolení k nabízení svých služeb nezískali.