Jste zde

Údržba vegetace - ořezání větví a stromů podél silnic II. a III. třídy ve Zlínském kraji

ŘSZK sděluje majitelům pozemků přilehlých k silnicím II. a III. třídy, že:

• vlastník pozemku, z něhož vyrůstá vegetace (především dřeviny – stromy a keře), a který sousedí se silnicí nebo zasahuje do ochranného pásma silnice, tj. do vzdálenosti 15 m od osy vozovky nebo od osy přilehlého jízdního pásu silnice II. nebo III. třídy, je dle občanského zákoníku povinen provádět jejich pravidelnou údržbu, tj. ořezávání větví či vykácení starých poškozených stromů tak, aby nedocházelo ke škodám na životě zdraví či majetku fyzických či právnických osob

Pracovní nabídka

Společnost FORMIKA Dolní Němčí příjme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na pozici Manažera kvality a dále Kontrola kvality ve výrobě – 2směnný provoz, Operátorka Vstřikolisů – 3směnný provoz, Seřizovač vstřikolisů – 3směnný provoz. Nabízí nadstandartní platové podmínky, příspěvek na dopravu a stravu, zdravotní volno a další benefity. Nástup možný ihned.

Ztráty a nálezy

V ul. Chylická byl nalezen klíč, více informací na tel. 572 598 115.

Pracovní příležitost

Město Uherský Ostroh vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent/ka odboru investic a MH. Podrobnější podmínky pro podání přihlášky naleznete na www.uhostroh.cz v sekci výběr aktualit - pracovní příležitost.

Ztráty a nálezy

Někdo z koledníků zapomněl v kostele láhev. K odběru bude od pondělí na obecním úřadě.

Stránky