Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Aktuality

Talentové zkouška v ZUŠ Folklorika

ZUŠ Folklorika oznamuje, že talentové zkoušky pro hudební a literárně – dramatický obor proběhnou 5. a 6. června 2024 od 14:00 do 17:00 hodin na památkovém domku v Ostrožské Nové Vsi.

Oznámení MUDr. Bellovičové o změně ordinační doby

MUDr. Bellovičová oznamuje svým pacientům, že v úterý 28. května bude ordinovat pouze do 15.30 hodin.

Ve čtvrtek 30. května bude ordinovat do 10 hodin.

V pátek 31. května bude ordinace uzavřena. Akutní případy ošetří MUDr. Krhovská v Uherském Ostrohu po předchozí telefonické domluvě na tel. čísle 775 592 331.

Nabídka práce

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves přijmou na dohodu provedení práce ,,zdravotní sestru“. Práce je vhodná i pro zdravotní sestry v důchodu nebo na mateřské dovolené.

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti, příjemném prostředí, motivující finanční ohodnocení. Zájemci se můžou hlásit v Sirnatých lázních u mzdové účetní paní Kupcové na telefonním čísle 572 437 269 nebo e-mailem: ucetni@laznenovaves.cz

Informace pro zájemce o vydání voličského průkazu

Informujeme občany, kteří mají zájem o vydání voličského průkazu, že je možné kontaktovat obecní úřad i o víkendu. K vydání voličského průkazu je třeba občanský průkaz a 50 Kč na ověření podpisu. V případě zájmu kontaktujte paní matrikářku Moniku Plevákovou na tel. čísle 720 050 706.

Lázeňské zpívání

Mužský pěvecký sbor Krasavci, Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves a obec Ostrožská Nová Ves Vás zvou na otvírání lázeňské sezóny a žehnání pramene „Lázeňské zpívání“, které se uskuteční v sobotu 25. května od 14:15 v areálu Sirnatých lázní Ostrožská Nová Ves

120 let Základní školy v Ostrožské Nové Vsi

Základní škola Ostrožská Nová Ves v letošním roce slaví 120. výročí od svého vzniku. Při této příležitosti Vás srdečně zve na Den otevřených dveří, který se uskuteční v sobotu 1. června od 9 do 11 hodin. K tomuto výročí si pro Vás žáci se svými učiteli připravili Akademii, a to v pátek 31. května v 17 hodin a v sobotu 1. června ve 14 hodin. Pokud máte zájem, objednejte si vstupenky v aplikaci Reservando, kterou najdete na stránkách školy.

Řízená degustace prosecca

Restaurace u Racka Vás zve na řízenou degustaci prosecca, která se uskuteční v sobotu 25. května od 18:00 hodin.

Rezervace a platba je nutná předem.

Certifikát společensky odpovědné knihovny

Nezisková organizace Remobil, z.s. udělila Místní knihovně v Ostrožské Nové Vsi certifikát společensky odpovědné knihovny.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili akce „Recykluj mobil“.

Uzavření knihovny

Místní knihovna oznamuje občanům, že v pátek 17. května bude z důvodu dovolené uzavřena.