Verze pro tisk

Aktuální hlášení obecního rozhlasu

Datum: 16. 2. 2018

  1. Folklorní spolek Novovešťan zve všechny své členy na členskou schůzi, která se bude konat v sobotu 24. února od 17 hodin na památkových domcích u kostela. 

  2. Obec Ostrožská Nová Ves a FS Novovešťan Vás srdečně zve na Matějskou fašankovou besedu, která se koná v úterý 20. února od 17 hodin na Památkových domcích u kostela. Přijďte ochutnat smažené koblihy, vypít si čaj a setkat se s přáteli a známými. Všichni jste srdečně zváni. 

  3. Předseda a jednatel fotbalového klubu svolávají řádnou valnou hromadu, která se uskuteční v pátek 2. 3. 2018 v 18 hodin. 

  4. Srdečně zveme občany do prostorů galerie v nové knihovně na výstavu obrazů pana Michala Bauera. Výstava potrvá do 29. 3. 2018. 

  5. Oznamujeme občanům, že v pokladně obecního úřadu se prodávají vstupenky na divadelní představení pro děti Pohádky pro muchomůrku červenou a divadelní představení pro dospělé Normální debil a Zakázané uvolnění.  

  6. Oznamujeme občanům, že zítra a v pátek se bude vyvážet komunální odpad. 

  7. Žádáme občany, aby neparkovali auta na chodnících a místních komunikacích. Brání tím průjezdu techniky odklízející sníh v obci. 

  8. Oznamujeme občanům, že almanach o činnosti spolků a organizací v Ostrožské Nové Vsi a Chylicích - Člověk s člověkem si můžete zakoupit v pokladně obecního úřadu za 100 Kč. V nabídce jsou také omalovánky uherskohradišťského regionu za 50 Kč/ks a pohlednice obce za 5 Kč. 

  9.  Oznamujeme občanům, že podle platné obecně závazné vyhlášky Tržního řádu 1/2013 je v obci zakázán podomní prodej. Upozorňujeme proto občany, že ani zástupci společností nabízející v obci levnější elektřinu a plyn, povolení k nabízení svých služeb nezískali.